قانون گذاری بیت کوین

قانون گذاری بیت کوین در آمریکا

📌احتمال قانون گذاری بیت کوین در ایالات متحده آمریکا:

تعداد زیادی از قانونگذاران در آمرکا تصمیم گرفته اند روند رو به رشد این ارزها را نادیده بگیرند و هیاهوی خاصی برای این بازار ایجاد نکنند. دولت فدرال ایالات متحده هنوز حق قانون گذاری ارزهای دیجیتال را به دست نیاورده است.
به این ترتیب٬ ایالات مختلف آمریکا قوانین خاص خود را تعیین می کنند. برای مثال ایالات نیویورک٬ اریزونا٬ مِین ٬ نوادا٬ ورمونت و سایر آن ها لایحه قانونی را برای سناتورهای خود ارائه داده اند که اغلب در ارتباط با توانایی استفاده از تکنولوژی بلاک چین و قراردادهای هوشمند برای ثبت سوابق و سایر زمینه هاست.
تنها اظهاراتی که درباره ارزهای دیجیتال از نهاد های فدرال منتشر شده است مربوط به گزارش سودها و مالیات است.

انتظار می رود که اداره مالیات داخلی آمریکاIRS به زودی با تسهیل قوانین٬ موسسات سرمایه گذاری بتوانند ورود سرمایه گذاران خرد بیشتری را تسهیل کنند و پتانسیل رشد بیشتری فراهم شود. البته این موضوع بدان معنا نیست که خرید و فروش بیت کوین یا این فعالیت ها در کشور منع شده است بلکه هنوز قوانینی در این زمینه تدوین نشده است.

برنده آلت کوین های سال 2019:

سال گذشته برای بسیاری از آلت کوین ها شرایط بازار نزولی بود، و ارزش تعدادی از آلت کوین ها هم در آخر سال پایین تر از ابتدای همان سال بوده است.

2019: کابوسی برای آلت کوین

در حالی که کل سرمایه بازار ارز دیجیتال در حال حاضر بیش از 55 درصد در سال جاری رشد داشته است ، اما عمدتا در زمینه بیت کوین بوده است. پادشاه ارزهای دیجیتال در سال 2019 95٪ سرمایه کسب کرده است اما برای سایر ارزهای دیجیتال چنین نیست.

ارزهایی که نجات پیدا می کنند

بایننس کوین یکی از معدود ارزهای فعال 2019 با افزایش 560 درصدی در نیمه اول سال بوده است. BNB تا پایان سال شاهد نزول قیمت بوده است، اما هنوز هم 130٪ بیشتر از زمان آغاز معاملات است.