ارزش بیت کوین

ارزش بیت کوین در اوایل ۲۰۲۰ کاهش می یابد

ارزش بیت کوین در اوایل ۲۰۲۰ کاهش می یابد :

تریدر قدیمی و تحلیلگر ریسک سابق در شرکت Bear Stearns ، تون وایز، می گوید که فکر می کند احتمالا ارزش بیت کوین در اوایل سال 2020 نرخ پایین دیگری برسد.

وایز به BlockTV می گوید که فکر می کند بیت کوین می تواند حتی به 5000 دلار هم کاهش پیدا کند. علی رغم پیش بینی خود ، ویز می گوید که آماده است که در صورت شکست قیمت 10000 دلاری به یک به گاو بلند مدت بیت کوین تبدیل شود.

وی گفت: “ممکن است در انتهای سال ۲۰۱۹ کمی افزایش قیمت داشته باشیم اما صادقانه بگویم که به این زودی ها انتظار رسیدن به قیمت بالای 8000 دلار را ندارم. پیش بینی می کنم که در سه ماهه اول ۲۰۲۰ قیمت به مرحله پایین تری برسد. فکر می کنم رسیدن به قیمت5،000 دلاری یا حدود زیر 6000 دلار می تواند منطقی باشد.

تحلیل قیمت بیت کوین

بیت کوین (BTC) اولین حمایت 7000 دلاری را حفظ کرده است. این نشانه مثبتی است زیرا نشان می دهد که گاوها به جای انتظار برای روند نزولی بیشتر تمایل به خرید در قیمت های بالاتری را دارند. EMA 20 روزه صاف بوده و RSI به نقطه میانی نزدیک است ، که نشان می دهد فشار فروش کاهش یافته است.

اما ، اگر قیمت به سرعت از سطح فعلی پایین بیايد ، خرسها تلاش خود برای پایین کشاندن قیمت زیر 7000 دلار را ادامه می دهند. یک شکست زیر 7000 دلار می تواند قیمت را به پایین ترین نرخ اخیر 4435 دلار برساند.

برعکس ، اگر گاوها بتوانند جفت BTC / USD را بالاتر از مقاومت سربار به قیمت 7،856.76 دلار برسانند، ممکن است حرکت جدیدی را آغاز کند. بنابراین ، تریدرها می توانند در قیمت بالاتر از 7،856.76 دلار بخرند. پیش بینی می کنیم قیمت طی چند روز آینده یک مسیر تعیین کننده ای را پیش بگیرد.