دش از بیت کوین هم جلو زد

دش از بیت کوین هم جلو زد !

دش از بیت کوین هم جلو زد !

به گزارش Coin360 ، قیمت بیت کوین در حال حاضر امروز 0.48 درصد رشد است و در حال حاضر در حدود 8102 دلار معامله شده است. در بازه هفتگی این کوین حدود 8.28٪ افزایش یافته است.

دش (Dash) در میان ارزهای دیجیتال مهم ، بیشترین رشد را در طی ۲۴ ساعت اخیر داشته است. دش در طول 24 ساعت گذشته ، با حدود 16.27 درصد رشد در اوج خود بوده است. ارزش این کوین در حال حاضر 66.84 دلار است و در طول 24 ساعت گذشته 13 درصد افزایش یافته است. نمودار هفتگی دش٬ رشد 7/33 درصدی را نشان می دهد.

چرا ۱۰.۷ میلیون بیت کوین از سال گذشته جابجا نشده است؟

براساس اطلاعات Digital Assets Data ، یک شرکت فناوری مالی که داده های ارز دیجیتال را ایجاد می کند ، حدود 10.7 میلیون بیت کوین بیش از 12 ماه جابجا نشده اند.

با توجه به اینکه تعداد کل بیت کوین های موجود در گردش 18.14 میلیون است ، این بدان معناست که نزدیک به 60 درصد کوین های بدون فعالیت باقی مانده است و تنها 40 درصد در تغییرات قیمتی سال 2019 نقش داشته اند. امسال درصد بیت کوین هایی که بیش از یک سال بدون فعالیت بوده اند در بیشترین سطح خود بوده است.

کادان استادل من، مدیر ارشد فناوری پلت فرم کمدو گفت: “میزان زیاد بیت کوین های جابجا نشده قطعا نشان دهنده جامعه در حال شکل گیری هودلرها است.”

سال گذشته علیرغم فروش زیاد در نیمه دوم ، قیمت بیت کوین تقریباً دو برابر شده است. حتی با این وجود ، بیتکوین های زیادی غیرفعال ماندند ، احتمالاً به این دلیل که سرمایه گذاران انتظار دارند که پس از هالوینگ بیت کوین در ماه می قیمت آن به میزان قابل توجهی افزایش یابد.