تغییرات قیمتی ارز ها

افزایش جست و جوی گوگل بر اساس تغییرات قیمتی ارز ها

داده های موجود در Google Trends حاکی از آن است که ظاهرا هر زمان که یک دارایی شاهد تغییرات قیمت ناگهانی مثبت یا منفی باشد ، علاقه جهانی به آن ارز افزایش می یابد. همچنین ، یادآور می شود که در ماه گذشته ، اصطلاح “بیت کوین” از 26 اکتبر، زمانی که این کوین در بالای نقطه 9.200 دلار معامله می شد٬ به بالاترین میزان جستجوی خود رسید.

طبق اطلاعات موجود در اینترنت ، اکثریت افزایش تمایل به جستجوی بیت کوین در گوگل امسال در دوره هایی اتفاق افتاده است که ارزش این ارز به شدت در حال افزایش یا کاهش بوده است.

به عنوان مثال ، بین 19 ژوئن و 29 ژوئن – دوره ای که قیمت BTC به شدت از حدود 9،000 دلار به بیش از 12900 دلار افزایش یافت – علاقه جهانی به این ارز به اوج 12 ماهه خود رسید. به همین ترتیب ، اسپارک مکمل دیگری در هفته دوم ماه می ٬ زمانی که قیمت بیت کوین از 5 هزار و 500 دلار به بیش از 8000 دلار افزایش یافت٬ مشاهده شد.

سال ۲۰۲۰ برای آلت کوین ها سال خوبی نخواهد بود:

سال ۲۰۱۹ برای آلت کوین ها سال وحشتناکی بوده است به طوری که ارزش اکثر آنها از قیمت آغاز سال بسیار پایین تر آمده است. احتمالا سال آینده برای اکثریت آلت کوین ها بدتر باشد چرا که نقدینگی و حجم آن کاهش چشمگیری می یابد.

در اوایل سال ، ویلی وو ، تحلیلگر ارز دیجیتال ، نقدینگی آلت کوینها را بررسی کرد و به این نتیجه رسید که تقریباً 99٪ از آنها نقد هستند.

امروز ، مدیر تحقیق Block ، لری کرماک ، این کار را ادامه داده است. و متوجه شد که حجم اکثر آلت کوین ها به صفر می رسند.
در حال حاضر 95٪ از ارزهای دیجیتال هیچ نقدینگی ندارند و 2٪ دیگر نقدینگی کمی دارند و اکثر شت کوین ها با صفر شدن از بین نمی روند بلکه با عدم وجود نقدینگی از بین می رود.
در حال حاضر، Coinmarketcap تعداد 4،960 کوین و توکن ارز دیجیتال را لیست می کند که فقط حدود ۲۰ مورد اول آن ها نقدینگی ابل اندازه گیری دارند.

ادی ورتهایمر ، بیت کوینر ، افزود که اگر خریداران و فروشندگانی باشند که بتواند بر روی قیمت یک توکن توافق کنند ، قیمت به صفر نمی رسد. این توکن ها بر اثر نقدینگی از بین خواهند رفت هزاران آلت کوین هستند که احتمالا در سال آینده دوام نخواهند آورد.