کوین ریپل

کوین ریپل (XRP) چطور رشد کرد؟

کوین ریپل (XRP) چطور رشد کرد؟

بیت کوین 6 درصد افزایش داشت و 6 ژانویه به 8000 دلار رسید ، اما این بیت کوین نبود که سرعت افزایش قیمت در بازار را تنظیم می کرد، به نظر می رسید XRP و استلار سرعت را تحت کنترل دارند.

در 24 ساعت گذشته ، استلار ۸ درصد رشد داشت و همچنین قیمت این آلت کوین محبوب به 0.0495 دلار می رسد ، زیرا خریداران وارد بازار شده اند. به این ترتیب این افزایش قیمت با افزایش حجم ارتباط داشته است. CoinMarketCap نیز گزارشی مبنی بر این داشته که این جفت های ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 255 میلیون دلار معامله شده اند ، و این تأیید کننده این موضوع تایید کننده اعتبار این افزایش است.

هنوز مشخص نیست که چه چیزی باعث افزایش قیمت XLM در 6 ژانویه شده است، با این حال چند تئوری در این مورد وجود دارد.
مهمترین نکته این است که افزایش XRP منجر به افزایش مشابه XLM شده است.
در اوایل 6 ژانویه ، XRP با افزایش ارزش بیت کوین ، 12 درصد افزایش به قیمت فعلی 0.22 دلار رسید.

دلیل افزایش حجم ریپل:

مدیر عامل شرکت ریپل ، برد گارلینگ هاوس ، شایعه چند ماهه که MoneyGram مستقیماً مسئول افزایش حجم XRP در مکزیک است را تایید می کند:

در مصاحبه جدیدی در پادکست FintechBeat ، گارلینگ هاوس می گوید MoneyGram وسایر مشتریان ریپل با ارسال چندین دلار به مکزیک با استفاده از XRP به عنوان یک پل ، به افزایش 50 درصدی در معاملات XRP کمک می کنند.

“این یک لدجر عمومی است. شما می توانید ببینید که حجم کجا افزایش می یابد یا کاهش پیدا می کند، و ما به طور علنی در مورد آن صحبت کردیم – بخشی از آن به دلیل MoneyGram و همچنین برخی دیگر از مشتریانی است که از آنچه ما به عنوان نقدینگی در زمان-تقاضا می نامیم، استفاده می کنند. محصول در حال تغییراست [سرمایه] به گونه ای که مجبور نیستید از قبل تأمین اعتبار کنید.