پرداخت بیت کوین bitpay

قطع موقتی ۳ ساعته پرداخت بیت کوین شرکت bitpay

BitPay ارائه دهنده خدمات مهم پرداخت های کریپتوکارنسی  تأیید کرده است که سرویس آن در تاریخ 22 دسامبر قطع موقت پرداخت بیت کوین (BTC) را داشته است.

پشتیبانی BitPay در 22 دسامبر توئیت کرد که پرداخت بیت کوین طی مدت کوتاهی تقریبا 3.5 ساعت در بیت پی خارج از دسترس بوده است ، به این دلیل که  این شرکت در تلاش میباشد تا مشکلات تریدها را برطرف کند.

شکایت تعدادی از کاربران در این رابطه

پیش از اعلامیه رسمی بیت پی در مورد مشکلات پرداخت بیتکوین ، تعدادی از کاربران گزارش کرده اند که این سرویس خارج از دسترس بوده است . برخی از کاربران Bitpay هم در توییتر اعلام کردند که این سیستم عامل ، پرداخت بیت کوین را برای همه بازرگانان غیرفعال کرده است ، و خاطرنشان کردند که این سرویس در چندین فروشگاه وجود ندارد.

کاربر دیگری  نیز در توییتر ضمن انتقاد از قطعی برق، از ظرفیت BitPay برای انتقال داده های API به عنوان مهمترین مزیت سرویس ، عنوان کرد:

من طرفدار این سرویس داده API شما هستم ، اما شما دوستان نیز باید باگ های خود را برطرف کنید. بیهوده گویی را بپذیرید و btcpayserver را نصب کنید ، خجالت آور است که خدمتی به نام “bitcoinaVER” حتی نمی تواند بیت کوین را برای پرداخت بپذیرد

بحث و مجادله در رابطه با BitPay

طبق اعلام شرکت بیت پی ، از دسامبر سال 2019 تا کنون ، بالغ بر از 30،000 ترید بین المللی از خدمات BitPay استفاده می کردند. با این وجود بازار گسترده bear market در بازارهای رمزنگاری شده در سال 2018 ، طبق گزارشات BitPay در طی آن سال شاهد رشد بسیار کمی بوده است به طوری که این شرکت در سال 2018 چیزی حدود یک میلیارد دلار ترید داشته است.

شرکت بیت پی در سال 2011 در آتلانتا ، جورجیا تأسیس شد ، بیشتر به عنوان “بحث برانگیز” از ان یاد می شود. همانطور که قبلا گزارش شده بود ، BitPay شهرت کاملاً مشکوک در سالهای اخیر داشت ، بخطار درگیر بودت تبلیغ Bitcoin Cash به عنوان گزینه ای جذاب برای خود بیت کوین بود ، در کنار پشتیبانی و مسائل فنی که گفته میشود منجر به از بین رفتن چندین مشتری ثابت شد.