رئیس بخش پروژه های ویژه اتریوم در انتظار دادگاه

رئیس بخش پروژه های ویژه اتریوم در انتظار دادگاه

📌ویرجیل گریفت همچنان در انتظار برگزاری دادگاه:

با درخواست قرار وثیقه آزادی برای ویرجیل گریفیت ، رئیس بخش پروژه های ویژه اتریوم که به اتهام فساد توطئه با کره شمالی دستگیر شد ،مخالفت شد. براساس گزارش Inner City Press ، دفتر دادستان ایالات متحده اعلام كرد كه پیامهای متنی گریفیت كه طبق آن وی شهروندی آمریكایی خود را انکار کرده بود، عامل تعیین کننده ای بود.

قاضی دریافت وثیقه برای وی را رد کرد.

قاضی این پرونده با درخواست ارائه وثیقه برای رئیس پروژه های ویژه اتریوم مخالفت کرده است و وی در انتظار دادگاه اش در زندان خواهد ماند. ویرجیل گریفیت ، یکی از توسعه دهندگان پیشرو این پلت فرم ، در روز شکرگذاری به دلیل مسافرت غیرقانونی به این کشور یعنی کره شمالی دستگیر شده است و گفته می شود اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده از اتریوم برای دور زدن تحریم های اقتصادی در اختیار کشور قرار می دهد.

📌بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین اخیراً پیشنهادی جایگزین برای انتقال زودهنگام به اتریوم 2.0 منتشر کرده است.

بوترین در23 دسامبر در انجمن تحقیق اتریوم ، برنامه ای برای انتقال از اتریوم 1.0 به اتریوم 2.0 تنظیم و پیشنهاد کرده است که ار طریق نوع جدیدی از اعتبار سنجی اتریوم که به آن “اعتبارسنج سازگار با اتریوم ۱” گفته می شود٬ اجرا می شود.

به گفته ویتالیک ، این پیشنهاد جایگزین جدید نیاز کمتری به “تغییر ساختار مجدد” دارد. وی بیان کرد:

در این طرح نیازی نیست کلاینت‌ها به یک شبکه متعهد باشند؛ از سویی دیگر این مسئله برای ماینرها صادق نیست و خبری هم از وب اسمبلی (Webassembly) نیست. به همین دلایل برای دست یابی به آن نیازی به تغییرات ساختاری گسترده نیست.

در عین حال ، طرح انتقالی پیشنهادی با استفاده از روش انتقال مشابه با آنچه در اتریوم 2.0 به شرح داده شده بود٬ انجام می شود .