سوالات متداول

روال کار در کریپتویاب چگونه است؟

کریپتویاب با فراهم کردن بستری امن و راحت ساده‌ترین فرآیند خرید و فروش ارزهای دیجیتال را برای کاربران فراهم کرده است.

کاربران در کریپتویاب چگونه احراز هویت میشوند ؟

تمامی کاربران جهت خرید و فروش در سامانه باید مراحل احراز هویت شامل ارسال مدارک شناسایی، تائید حساب بانکی، شماره همراه و شماره تلفن ثابت را طی کنند. این مراحل توسط هر کاربر فقط یک بار طی میشود. متاسفانه جهت تامین امنیت و پیش گیری از سوء استفاده های احتمالی، انجام مراحل احراز هویت غیر قابل چشم پوشی است.

کارمزد استفاده از سامانه کریپتویاب چقدر میباشد؟

بابت هر معامله موفق بر اساس امتیاز طرفین معامله مبلغی به عنوان کارمزد کسر می گردد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه تعرفه خرید و فروش مراجعه فرمایید.

نحوه محاسبه قیمت ارزهای دیجیتال به چه صورت میباشد؟

ما هیچ گونه دخالتی در تعیین قیمت ارزهای دیجیتالی که برای فروش ثبت می شوند نداریم و این فروشنده است که تعیین می کند با چه قیمتی می خواهد ارز دیجیتال خود را بفروشد.

نحوه اعتمادسازی و امنیت معاملات به چه صورت میباشد؟

مبلغی که خریدار آنلاین واریز می کند تا زمان تائید انتقال ارز دیجیتال از طرف فروشنده به والت (کیف پول الترونیکی) خریدار، نزد ما به امانت باقی می ماند و اگر به هر دلیلی فروشنده انتقال را انجام ندهد این مبلغ به حساب خریدار استرداد خواهد شد. از طرفی از آنجا که قبل از انتقال ارز دیجیتال خریدار مبلغ ریالی آن را به حساب ما واریز کرده است، فروشنده نیز با اطمینان خاطر می تواند انتقال را انجام دهد.

روال تسویه حساب و واریز وجه به حساب فروشنده چگونه میباشد؟

هر کاربر در روز میتواند یک بار درخواست تسویه حساب کند و این مبلغ بین ۲ تا ۲۴ ساعت در حساب بانکی یا هر حساب دیجیتالی که دارد واریز خواهد شد.

آیا امکان پرداخت بصورت افلاین نیز هم وجود دارد؟

بله با هماهنگی قبلی با مدیریت سامانه میتوانید بصورت افلاین پرداخت نمایید.

آیا امکان برگشت معاملات وجود دارد ؟

به دلیل نوسان قیمت هر معامله ای که در سامانه ثبت و انجام شود به هیچ وجه قابل برگشت نخواهد بود.

همین الان پلتفرم کریپتویاب را امتحان کنید

ورود/ثبت نام